• +90 535 50 77 818
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Elite

Yemek tarifi uygulaması, AMADE LAZIZ şirketi - Nodelite markası talebi ile 2016 yılında AKAF ekibi tarafından gerçekleştirildi. Bu uygulama Nodelite firmasından özel teklifler içermekte olup, yemek tarifini farklı ve adım adım son etapa kadar kullanıcıya göstermektedir.

Elite uygulamasının özellikleri

Özel grafikler

Android uygulamasının kullanıcı arayüzü AKAF grafik ekibi tarafından güncel bir yöntem ve Bootstrap standardı kullanılarak hazırlanmıştır.

Ne pişirmeliyim?

Bu uygulama, buzdolabınızda neler mevcut olduğunu sorar ve iç mevcut olan malzemelere göre size en iyi yiyecekleri sunar.

Adım adım talimat

Tarifi görüntülerken tarifi ayrı sayfalarda adım adım takip edebilirsiniz. Boylelikle hata yapmak riski ortadan kalkıyor.

Yemek tarifi uygulaması

Bu uygulamanın görevi çeşitli tarifler sağlamaktır ve seçtiğiniz kategoriye bağlı olarak farklı yiyeceklerin nasıl hazırlanacağını görebilirsiniz.

Elite’in önerileri

Bu uygulamanın özel öneri bölümünde  özel tariflerden birini rastgele gösterir ve siz yeni yemekler öğrenip, uygulayabilirsiniz.

Sağlık uygulaması

Bu uygulamada her bir besinin sağlığı açısından önemli ve zararlı noktalar listelenmekte, yemek yapmadan önce yararlı ve zararlı yönleri listelenmektedir.

Benzer projeler

© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir