• +90 535 50 77 818
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Smapp online taksi çağırımı

Online taksi talebinde bulunmak için taksi bulucu uygulaması oluşturulması, Smapp markasının talebi üzerine AKAF tarafından hayata geçirildi.

Smapp uygulamasının özellikleri

Fars’ın en eskilerinden biri

Smapp markası, daha önce birçok şirketle işbirliği yapmış ve AKAF müşterileri arasına girene kadar memnun kalmamış Fars ilinin en eski markalarından biridir.

Telefonla taksi çağırma sistemi

Bu projenin özelleştirmelerinden biri, yolcuların uygulamaya ek olarak telefonla siparişlerini kaydedebilecekleri ve ayrıca sürücülerin uygulamaları üzerinden seyahat alabilecekleri bir telefon uygulamasıdır.

Sürücü seçim sistemi

İki model sürücü bulma sistemi ile donatılmıştır! Snape yönteminden (en yakın sürücü ve en yüksek puan) ve ayrıca geleneksel sistemden (her istasyonda bir kuyruk oluşturan)

Küçük bir şehir, başarılı bir uygulama

Şehrin küçük olmasından dolayı bu internet taksisi, telefonla seyahat kaydı ve mobil uygulama üzerinden yolcuları bilgilendirme yapıyor.

Sınırsız sayıda yolculuk ve sürücü kaydı

Bu yazılım, yolculuk sayısı ve sürücü sayısı konusunda herhangi bir sınırlama getirmemiş, hatta 6 milyon kullanıcıya kadar kapasite ile sorunsuz hizmet sunmakta.

Çok düzeyli yönetici paneli

Sınırsız erişim seviyeleri tanımlamanın yanı sıra bir kullanıcıyı birden çok erişim seviyesine tanımlama veya atama yeteneği! 

Benzer projeler

© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir