• +90 535 50 77 818
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Online resim sergisi web sitesi

Sanatçı ve ressam Saeed Dafeei'nin web sitesi, 2016 yılında AKAF ekibi tarafından tasarlandı ve uygulandı. Bu, çalışmalarını sergilemek için yerel bir uluslararası web sitesidir.

Saeed Dafiei web sitesinin özellikleri

Standart şablon kullanmak

İşverene göre, en iyi uluslararası şirketlerden birinden bir şablon satın alındı ​​ve web sitesi gerekli lisanslarla özelleştirildi.

Web sitesi optimizasyonu

Arama motorlarında arama sıralaması almak için tüm Google SEO standartlarına uymak ve ayrıca web sitesini geliştirmek için Google Analytics raporları sağlamak.

Google Haritalar'ı kullanmak

Adrese daha kolay erişmek ve merkez mağazayı şahsen ziyaret etmek için web sitesinin ilk sayfasının altında Google Haritalar'ı kullanabilirsiniz.

Duyarlı

Bu web sitesinin çeşitli platformlar ve web tarama araçları ile uyumluluğu sitenin bir başka özelliğidir.Bu web sitesi ile cep telefonunuz veya tabletiniz ile kolayca çalışabilirsiniz.

Dinamiklik

Bu web sitesi tamamen dinamiktir ve yönetici paneli üzerinden yeni bilgileri ve haberleri kolayca düzenleyebilir veya girebilirsiniz.

sanal sergi

Bu web sitesinde eserlerin görsellerinin çok basit bir şekilde ve güçlü bir kullanıcı arayüzü ile gösterilmesi için girişimde bulunulmuştur.

Benzer projeler

© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir