• +90 535 50 77 818
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Mahbak Kuruyemiş ve Meyve Mağazası

AKAF, Mahbak markasının talebi üzerine meyve ve kuruyemiş satışı için online mağaza uygulaması geliştirdi. Bu uygulama 2016 yılında çalışmaya başladı ve hem Android hem de İOS platformlarında uygulandı.

Mahbak uygulamasının özellikleri

Özel analiz ve grafikler

Güzel grafik tasarıma sahip basit ve rahat kullanıcı arayüzü, sizin için bir mağaza uygulamasıyla çalışma konusunda harika bir deneyim sunar.

Mevcut malları göstermek

İşverenin talebi üzerine sadece mevcut malları sergiliyoruz ve olmayan malları sergilemekten kaçınıyoruz ve hatta aramalar sonucunda bu filtre dahil edilmiştir.

Motor kurye uygulaması

Bu sistem, motorlu kurye uygulamasına sahiptir ve direkt olarak motorlu kuryelere bağlanır ve harita üzerinde kargo güzergahını gösterir.

Cep telefonu numarası ile kayıt ol

Bu uygulamada SMS kaydı gerçekleştirilmiştir ve kullanıcının gönderilen kod aracılığıyla telefon numarasını onaylaması gerekir.

İki seviyeli yönetici paneli

Bu sistem için yazılan yönetim paneli iki erişim seviyesinde uygulanmaktadır ve her şubenin operatörlerinin sadece şubelerinin siparişlerine erişimi vardır.

Kapsanan alanları tanımlamak

Müşteri ayrımı şubelere yakınlık esas alınarak yapılır ve siparişler en yakın şubeye gönderilir. boylelikle siparişler en hızlı şekilde teslim edilir.

Benzer projeler

© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir