• +90 212 502 04 75
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Taksi uygulama tasarımı

Bir internet taksi uygulaması tasarımı satın almak için ihtiyacınız olan her şeyi burada bulacaksınız. Taksi bulucu tasarım teklifini indirin ve bir taksi bulucunun sahip olması gereken tüm özel ve gerekli özellikleri burada gözden geçirelim.

Taksi çağırımı uygulamasının özellikleri

Her çevrimiçi taksi uygulamasının başarısı için kesinlikle aşağıdaki yeteneklere ihtiyacı vardır!

Özel grafikler ve kullanıcı arayüzü

Kullanıcı arayüzü, uygulamanın en önemli parçalarından biridir ve AKAF firmasının profesyonel grafik tasarımcıları zevkinize özel bir tasarım üretebilir.

Seyahat masraflarını yönetme

Yönetim portalı üzerinden şehre, bölgeye, kilometreye, trafiğe ve hizmet türüne göre taksi ücretinin nasıl hesaplanacağını düzenleyebilirsiniz.

Pazarlama uygulaması

Sürücüleri kaydetmek ve çekmek, pazarlama uygulaması sayesinde çok daha kolay ve daha hızlı yapılır! Bu uygulamayı bir saha sistemi aracılığıyla üç seviyede (pazarlamacı, gözetmen, uzman) kullanabilirsiniz.

Çok düzeyli erişim sistemi

Yönetim portalını kullanmak için erişimlerin ayarlanması ve organizasyonel rol türlerinin belirlenmesi için profesyonel bir sistemle donatılmıştır! Bu sistem aracılığıyla, tüm organizasyon şemasını ve ilgili erişimleri oluşturabilirsiniz.

Farklı şehirler için temsil sistemi

Bu sistem, o ajansın faaliyet alanı için tam yetkiye sahip yeni ajansları tanımlama yeteneğine sahiptir ve sadece sürücü ve geziler listesine vb. faaliyet yerine erişebilir.

Konuma dayalı indirimler

Sabit sayı olarak profesyonel bir indirim sistemi ile donatılmıştır. Tüm indirim kodlarının bir son kullanma tarihi olabilir ve başlangıç ​​noktası ve varış yeri ile sınırlıdır.

Çok dilli

Şu anda, tüm uygulamalar ve yönetim portalları Farsça, Arapça, Kürtçe ve son zamanlarda İngilizce dilleriyle donatılmıştır ve uygulanabilecek diğer diller uygulanabilir.

Google Haritalar ve AKAF Haritası bağlantılarını yönetmek

Yönetim portalı üzerinden uygulamayı ve portalı istediğiniz harita üzerinde ayarlayabilirsiniz! Google hesaplarındaki yaptırımlar veya kısıtlamalar konusunda endişelenmenize gerek yok.

Taksi yazılımı web uygulaması

Android ve iOS uygulamanızın yanında, Web uygulaması en güncel programlama yöntemi (React js) ile kullanıcılarınıza sunulacaktır! Bu şekilde, kullanıcıların uygulamayı yüklemesine bile gerek kalmayacaktır.

Raporlar ve destek sistemi

Her türlü çizelge ve rapor formu yapmak için herhangi bir kısıtlama yoktur! Ve özel ve rakipsiz destek sistemimizi kullandığınızdan emin olun.

İnternet taksi uygulaması demosu

Yönetim portalı

Aşağıdaki bağlantıdan bu portalın bazı bölümlerini video olarak izleyebilirsiniz.

Personel uygulaması

Bu uygulama Android ve iOS olmak üzere iki platformda uygulanmıştır.Bu uygulamanın özelliklerini aşağıdaki bağlantıdan öğrenebilirsiniz.

Yolcu uygulaması

Bu uygulama Android ve iOS olmak üzere iki platformda uygulanmaktadır.Bu uygulama ile ilgili videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Web uygulaması

Bu yazılım, PWA yolcu sürümü ile donatılmıştır ve ReactJs teknolojisi ile yazılmıştır.

Benzer projeler

AKAF 48 yaşında bir isim

2006 yılında, web ve internet alanında programlamaya girdi ve şimdi çeşitli özel mülk yazılım türlerinin üretimi için sipariş almaya hazır. Bu departmanın faaliyet konusu her türlü tescilli yazılımın yapmak, İnternet portalları, Android ve İOS  uygulamalarının tasarlamasıdır.

AKAF Company
Toplam iletişim sağlayan yenilikçi ürünler, hizmetler, geliştiriyor ve bilgi çozumleri yaratıyoruz . Çok sayıda hizmet arasında, Mobil uygulama, Web uygulaması (PWA) tasarımı ve geliştirme, kişiye özel uygulamalar, ERP'ler, CRM'ler, e-ticaret çözümleri, işletmeler arası uygulamalar, işletmeler arası uygulamalar, GIS Sistemleri, Uber algoritması.

Son makaleler

Aramıza Katılın

Dünyanın dört bir yanındaki memnun müşteriler, işimizin kalitesine tanıklık ediyor.

(+90) 536 0220 352

© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir