• +90 212 502 04 75
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

İlan web sitesi ve uygulaması tasarımı

Sahibinden gibi bir startup kurmak istiyorsanız, bu sayfanın tamamını okuyun. AKAF firması sizlere dünyadaki en son teknoloji, Sahibinden’de kullanılanla birebir aynı teknolojiye sahip profesyonel bir paket sağlamıştır. Milyonlarca kullanıcı da başlangıç ​​hizmetlerinizi güvenle kullanabilir.

İlanlar paketinin özellikleri

Özel grafikler ve kullanıcı arayüzü

Kullanıcı arayüzü, uygulamanın en önemli parçalarından biridir ve AKAF firmasının profesyonel grafik tasarımcıları zevkinize özel bir tasarım üretebilir.

Alanları yönetmek

Bu sistemin dinamik ve esnek bir şekilde yazılmış. Tüm kategorileri içerecek şekilde ve her kategorinin kaydedilmesi ve görüntülenmesi için kendi alanları vardır.

Reklam kaydı

Profesyonel reklam kayıt sistemi site üzerinden, Android veya IOS üzerinden yapılabilmekte ve istenen reklama göre farklı finansal paket tanımları tamamen dinamik olarak yönetici tarafından tanımlanabilmektedir.

Çok düzeyli erişim sistemi

Yönetim portalını kullanmak için erişimlerin ayarlanması ve organizasyonel rol türlerinin belirlenmesi için profesyonel bir sistemle donatılmıştır! Bu sistem aracılığıyla, tüm organizasyon şemasını ve ilgili erişimleri oluşturabilirsiniz.

Farklı şehirler için temsil sistemi

Bu sistem, o ajansın faaliyet alanı için tam yetkiye sahip yeni ajansları tanımlama yeteneğine sahiptir ve sadece sürücü ve geziler listesine vb. faaliyet yerine erişebilir.

Konuma dayalı indirimler

Sabit sayı olarak profesyonel bir indirim sistemi ile donatılmıştır. Tüm indirim kodlarının bir son kullanma tarihi olabilir ve başlangıç ​​noktası ve varış yeri ile sınırlıdır.

çok dilli

Şu anda, tüm uygulamalar ve yönetim portalları Farsça, Arapça, Kürtçe ve son zamanlarda İngilizce dilleriyle donatılmıştır ve uygulanabilecek diğer diller uygulanabilir.

Google Haritalar ve AKAF Haritası bağlantılarını yönetmek

Yönetim portalı üzerinden uygulamayı ve portalı istediğiniz harita üzerinde ayarlayabilirsiniz! Google hesaplarındaki yaptırımlar veya kısıtlamalar konusunda endişelenmenize gerek yok.

İlanlar paketi web uygulaması

Android ve iOS uygulamanızın yanında, Web uygulaması en güncel programlama yöntemi (React js) ile kullanıcılarınıza sunulacaktır! Bu şekilde, kullanıcıların uygulamayı yüklemesine bile gerek kalmayacaktır.

Raporlar ve destek sistemi

Her türlü çizelge ve rapor formu yapmak için herhangi bir kısıtlama yoktur. Özel ve rakipsiz destek sistemimizi kullandığınızdan emin olun.

Seri ilan uygulaması demosu

Yönetim portalı

Aşağıdaki bağlantıdan bu portalın bazı bölümlerini video olarak izleyebilirsiniz.

Android

Bu uygulama Android platformunda uygulanmaktadır. Özelliklerini tanımak için bu uygulama ile ilgili videoyu izleyebilirsiniz.
Bağlantı 

IOS

Bu uygulama IOS platformunda uygulanmaktadır.Daha fazla bilgi için bu uygulamanın videosunu izlemenizi öneririz.

Web uygulaması

Artık uygulamayı yüklemeye gerek kalmadan PWA sürümünu kullanabilirsiniz.

Benzer projeler

AKAF 48 yaşında bir isim

2006 yılında, web ve internet alanında programlamaya girdi ve şimdi çeşitli özel mülk yazılım türlerinin üretimi için sipariş almaya hazır. Bu departmanın faaliyet konusu her türlü tescilli yazılımın yapmak, İnternet portalları, Android ve İOS  uygulamalarının tasarlamasıdır.

AKAF Company
Toplam iletişim sağlayan yenilikçi ürünler, hizmetler, geliştiriyor ve bilgi çozumleri yaratıyoruz . Çok sayıda hizmet arasında, Mobil uygulama, Web uygulaması (PWA) tasarımı ve geliştirme, kişiye özel uygulamalar, ERP'ler, CRM'ler, e-ticaret çözümleri, işletmeler arası uygulamalar, işletmeler arası uygulamalar, GIS Sistemleri, Uber algoritması.

Son makaleler

Aramıza Katılın

Dünyanın dört bir yanındaki memnun müşteriler, işimizin kalitesine tanıklık ediyor.

(+90) 536 0220 352

© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir