• +90 212 502 04 75
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Online sipariş platformu tasarımı

Tahran'da ekmek dağıtımı için en iyi çevrimiçi uygulaması Zoodnoon, zamandan ve paradan tasarruf etmek amacıyla AKAF tarafından tasarlandı ve uygulandı.

Ekmek sipariş uygulamasının özellikleri

Özel grafik arayüzu

Zoodnoon uygulaması, kullanım deneyimini müşteriler için keyifli hale getiren çekici bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Otomatik indirim sistemi

Yapay zeka teknolojisi sayesinde Zoodnoon uygulaması, başvuru sahiplerine otomatik olarak indirim kuponları sunarak ürün dağıtımını hızlandırıyor.

Personel uygulaması

Zoodnoon'un faydalarından biri de, sipariş alma veya reddetme özelliğine sahip personel uygulamasını sunarak sevgili şoförlerin istihdamını artırmaya yardımcı olmaktır.

Uygulamanın web versiyonu

Zoodnoon uygulaması, Android ve iPhone sürümlerinin yanı sıra, kullanıcılara uygulamanın web sürümünü de sağlamaktadır.

Temsil sistemi

Zoodnoon uygulamasının çoğu alanda, zamanında teslimat ve zaman tasarrufu sağlayan birkaç ajansı vardır.

Dağıtım sistemi

Zoodnoon uygulaması, haritaların imar kabiliyetine sahip olup, mal dağıtımını hızlandırmak amacıyla, yoğun zamanlarda hizmet vermeye hazır bölgeye özel kuryeler  bulunmaktadır.

Maliyet hesaplama ve fatura üretimi

Müşterilerin haklarına ve güvenine saygı duymak için Zoodnoon satın alma fişi teslim sistemine sahiptir ve herhangi bir sorun olması durumunda takip edilecektir.

Yönlendirme yeteneği

Zoodnoon uygulaması, Google Haritalar ve AKAF'a hızlı bir şekilde bağlanma yeteneğine sahiptir, bu da Şehir trafiğinin azalmasına yol açar.

Online sipariş uygulaması demosu

Yönetim portalı

Aşağıdaki bağlantıdan bu portalın bazı bölümlerini video olarak izleyebilirsiniz.

Personel uygulaması

Bu uygulama hem Android hem de İOS platformunda uygulanmıştır. Bu uygulamanın özelliklerini aşağıdaki bağlantıdan öğrenebilirsiniz.

Müşteri uygulaması

Bu uygulama Android ve İOS olmak üzere iki platformda uygulanmaktadır.Bu uygulama ile ilgili videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Web uygulaması

Kullanıcılar uygulamayı yüklemeden hizmetlerinizden faydalanabilir. Bu yazılım, PWA  sürümü ile donatılmıştır ve ReactJs teknolojisi ile yazılmıştır.

Benzer projeler

AKAF 48 yaşında bir isim

2006 yılında, web ve internet alanında programlamaya girdi ve şimdi çeşitli özel mülk yazılım türlerinin üretimi için sipariş almaya hazır. Bu departmanın faaliyet konusu her türlü tescilli yazılımın yapmak, İnternet portalları, Android ve İOS  uygulamalarının tasarlamasıdır.

AKAF Company
Toplam iletişim sağlayan yenilikçi ürünler, hizmetler, geliştiriyor ve bilgi çozumleri yaratıyoruz . Çok sayıda hizmet arasında, Mobil uygulama, Web uygulaması (PWA) tasarımı ve geliştirme, kişiye özel uygulamalar, ERP'ler, CRM'ler, e-ticaret çözümleri, işletmeler arası uygulamalar, işletmeler arası uygulamalar, GIS Sistemleri, Uber algoritması.

Son makaleler

Aramıza Katılın

Dünyanın dört bir yanındaki memnun müşteriler, işimizin kalitesine tanıklık ediyor.

(+90) 536 0220 352

© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir