• +90 212 502 04 75
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Araç yıkama uygulaması tasarımı

Araç yıkama uygulamasının tasarımını satın almak için ihtiyacınız olan her şeyi burada bulacaksınız. Araba yıkama yazılımı tasarım teklifini indirin ve bir mobil araç yıkamanın sahip olması gereken tüm özel ve gerekli özellikleri gözden geçirelim.

Oto yıkama uygulamasının özellikleri

Her çevrimiçi araç yıkama uygulamasının başarısı için kesinlikle aşağıdaki yeteneklere ihtiyacı vardır!

Özel grafikler ve kullanıcı arayüzü

Kullanıcı arayüzü, uygulamanın en önemli parçalarından biridir ve AKAF firmasının profesyonel grafik tasarımcıları zevkinize özel bir tasarım üretebilir.

Maliyet hesaplama ve sistem faturası üretimi

Yıkama maliyeti ve hatta indirim kullanımı tamamen sistematik ve otomatik olarak hesaplanacaktır. Standart ve eksiksiz fatura görüntülenecek ve başvuru sahibine e-posta ile gönderilecektir.

Personel uygulaması

Mobil oto yıkama firmamızın personelinin kendi mobil uygulaması vardır. Bu uygulamada, onayı görüntülemek ve araba yıkama adımlarını gerçekleştirmek için tüm tesisler tam ve tamamen otomatiktir.

Profesyonel indirim sistemi

Profesyonel bir indirim sistemi ile donatılmıştır.Tüm indirim kodlarının bir son kullanma tarihi olabilir ve menşe ve belirli bir varış noktası, hava koşulları, günün saatleri ve  araba yıkama siparişlerinin trafiğine göre sınırlandırılmıştır.

çok dilli

Bu yazılımın yapısı çok dilliliğe dayanmaktadır! ‌ Şu anda sadece Farsça mevcut olmasına rağmen, ilgili dosyanın bir gün içinde çevrilmesiyle, sistemde diğer diller etkinleştirilebilir.

Raporlar ve destek sistemi

Her türlü çizelge ve rapor formu yapmak için herhangi bir kısıtlama yoktur! özel ve rakipsiz destek sistemimizi kullandığınızdan emin olabilirsiniz.

Çok düzeyli erişim sistemi

Yönetim portalını kullanmak için erişimlerin ayarlanması ve organizasyonel rol türlerinin belirlenmesi için profesyonel bir sistemle donatılmıştır! Bu sistem aracılığıyla, tüm organizasyon şemasını ve ilgili erişimleri tanımlayabilirsiniz.

Farklı şehirler için temsil sistemi

Bu sistem, bu ajansın faaliyet alanı için tam yetkiye sahip yeni ajansları tanımlama yeteneğine sahiptir ve sadece elçiler ve emirlerin listesine vb. Faaliyet yerine erişime sahiptir.

Araç yıkama yazılımı web uygulaması

Android ve iOS uygulamanızın yanında! Web uygulaması, en güncel programlama yöntemi (React js) ile kullanıcılarınıza sunulacaktır! Bu şekilde, kullanıcıların uygulamayı yüklemesine bile gerek kalmayacaktır.

Google, Akaf vb. Dahil herhangi bir haritada gezinme ve bağlanma yeteneği

Uygulama portalında harita kaynağını ayarlama yeteneği, yönetici paneli aracılığıyla sağlanır ve çeşitli haritalarda gezinme yeteneği sürücü uygulamasına dahil edilmiştir.

Oto yıkama uygulaması demosu

Yönetim portalı

Aşağıdaki bağlantıdan bu portalın bazı bölümlerini video olarak izleyebilirsiniz.

Android

Bu uygulama Android platformunda uygulanmaktadır. Özelliklerini tanımak için bu uygulama ile ilgili videoyu izleyebilirsiniz.

İOS

Bu uygulama İOS platformunda uygulanmaktadır.Daha fazla bilgi için bu uygulamanın videosunu izlemenizi öneririz.

Web uygulaması

Müşteriler, hizmetlerinizi uygulamayı yüklemeden kullanabilir!

Benzer projeler

AKAF 48 yaşında bir isim

2006 yılında, web ve internet alanında programlamaya girdi ve şimdi çeşitli özel mülk yazılım türlerinin üretimi için sipariş almaya hazır. Bu departmanın faaliyet konusu her türlü tescilli yazılımın yapmak, İnternet portalları, Android ve İOS  uygulamalarının tasarlamasıdır.

AKAF Company
Toplam iletişim sağlayan yenilikçi ürünler, hizmetler, geliştiriyor ve bilgi çozumleri yaratıyoruz . Çok sayıda hizmet arasında, Mobil uygulama, Web uygulaması (PWA) tasarımı ve geliştirme, kişiye özel uygulamalar, ERP'ler, CRM'ler, e-ticaret çözümleri, işletmeler arası uygulamalar, işletmeler arası uygulamalar, GIS Sistemleri, Uber algoritması.

Son makaleler

Aramıza Katılın

Dünyanın dört bir yanındaki memnun müşteriler, işimizin kalitesine tanıklık ediyor.

(+90) 536 0220 352

© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir