• +90 212 502 04 75
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Çamaşırhane uygulaması tasarımı

Bir çamaşır yıkama uygulaması tasarlamak için ihtiyacınız olan her şeyi burada bulacaksınız. Çevrimiçi çamaşır yıkama başvurusu yapma teklifini indirin, burada çevrimiçi bir çamaşırhanenin sahip olması gereken tüm özel ve gerekli özellikleri gözden geçirelim.

Çamaşırhane uygulamasının özellikleri

Her çevrimiçi çamaşır yıkama uygulamasının başarısı için kesinlikle aşağıdaki yeteneklere ihtiyacı vardır!

Çamaşır yıkama maliyeti nasıl hesaplanır

Maliyet hesaplanması şehir ve bölgeye göre farklılık gösterebileceği gibi, kurye teslim edildiğinde özel fatura da üretilir ve siparişin tam sayısı ve türü elçi tarafından kaydedilir.

Personel uygulaması

Çevrimiçi çamaşırhane kuryelerinin kendi uygulamaları vardır. Bu uygulamada tüm tesislerin teyidi görüntüleyerek teslim ve teslim adımlarını gerçekleştirmesi tam ve tam otomatiktir.

Profesyonel mockup ve grafik

Bazı durumlarda ihmal edilebilecek uygulama tasarımında en önemli konulardan biri grafik ve profesyonel kullanıcı arayüzünün tartışılmasıdır AKAF’ın profesyonel kadrosu ile benzersiz grafiklere sahip olacaksınız.

Çok dilli uygulama

Programın yapısı, yalnızca cümleleri yeni bir dile çevirerek bir dil oluşturabilecek şekildedir! ‌ Bu yazılım, dinamik olarak çok dilli yeteneklere sahip ilk İran uygulamasıdır.

Profesyonel indirimler

Profesyonel bir yönetim sistemi ile donatılmış olması indirimi azaltır veya numarayı düzeltir. Tüm indirim kodlarınızı son kullanma tarihi ve lokasyon bazlı, hatta günün tüzüğüne göre ve hatta trafiğe göre almak için teşvik planları oluşturup tahliye etme imkânı sayesinde daha fazla kullanıcı çekebilirsiniz.

Çamaşırhane yazılımı web uygulaması

Mobil uygulama yüklemenize gerek yok! kullanıcılarınız taleplerini web uygulaması üzerinden kaydedebilirler! Bu web uygulaması, güncellenmiş programlama yöntemi (React js) ile kullanıcılara sağlanacaktır!

Temsil tanımlama

O ajansın faaliyet konusu ile ilgili yetkiye sahip bir ajans tanımlamak mümkündür.Bir temsilci, yalnızca faaliyet gösterdiği yerin personel ve sipariş vb. Listesine erişebilir.

Çok düzeyli erişim sistemi

Çamaşır yıkama uygulamasını çalıştırmanın farklı mekanizmaları nedeniyle, bu bölüm tamamen dinamiktir! Bunu özellikle organizasyonunuzun farklı bölümleri için yapabilirsiniz.

Raporlar ve destek

Çeşitli çizelge ve rapor formlarının üretilmesini talep etme konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur. Özel ve rakipsiz destek sistemimizi kullandığınızdan emin olun.

AKAF ve diğer geçerli haritalarla uyumludur

Yönlendirme ve portal yönetimi tarafından haritayı seçme dinamik yeteneği dahil olmak üzere haritayı kullanmanın tüm yetenekleri bu sisteme dahil edilmiştir.

Online çamaşırhane uygulaması demosu

Yönetim portalı

Aşağıdaki bağlantıdan bu portalın bazı bölümlerini video olarak izleyebilirsiniz.

Personel uygulaması

Personel uygulamasının videosunu bu bölümden izleyebilirsiniz.

Müşteri uygulaması

Müşteri, mobil uygulamalar üzerinden servis talepleri gönderebilir.

Web uygulaması

Servis başvuru sahipleriniz tarafından uygulamayı yüklemenize gerek yoktur!

Benzer projeler

AKAF 48 yaşında bir isim

2006 yılında, web ve internet alanında programlamaya girdi ve şimdi çeşitli özel mülk yazılım türlerinin üretimi için sipariş almaya hazır. Bu departmanın faaliyet konusu her türlü tescilli yazılımın yapmak, İnternet portalları, Android ve İOS  uygulamalarının tasarlamasıdır.

AKAF Company
Toplam iletişim sağlayan yenilikçi ürünler, hizmetler, geliştiriyor ve bilgi çozumleri yaratıyoruz . Çok sayıda hizmet arasında, Mobil uygulama, Web uygulaması (PWA) tasarımı ve geliştirme, kişiye özel uygulamalar, ERP'ler, CRM'ler, e-ticaret çözümleri, işletmeler arası uygulamalar, işletmeler arası uygulamalar, GIS Sistemleri, Uber algoritması.

Son makaleler

Aramıza Katılın

Dünyanın dört bir yanındaki memnun müşteriler, işimizin kalitesine tanıklık ediyor.

(+90) 536 0220 352

© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir