• +90 535 50 77 818
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Preway

Preway, İran'da kendi alanında en iyi uygulamalardan biri olarak bilinen ve birçok ödül kazanmış olan Trivia'ya benzer bir oyundur. Trivia'ya benzer bir uygulamaya sahip olmak istiyorsanız, Trivia'ya benzer uygulama tasarlama hakkındaki makaleyi okumanızı öneririz.

Preway uygulamasının özellikleri

Günlük meydan okuma ve Canlı Oyun

Preway’de çevrimiçi oyunda grup yarışmaları ve tek oyunculu mücadeleleri vardır. oyundan ayrılırsanız kalan sorulardan geri dönmeye devam edebileceğiniz.

Canlı yayın sunucusu

Preway’in canlı yayın oyun sorularıız, hem birbirinden neşeli ve yetenekli sunucular ile hem de sunucusuz sizlere düzenleniyor.

Çeşitli güçlendirmeler

Preway, çevrimiçi oyun uygulaması, ekstra can, iki seçenek kaldırılmak, silgi ve halkın cevabı gibi çeşitli güçlendirmeleri içerir.

Teşvik ve hediye sistemi

Profesyonel bir hediye sistemine sahip Preway çevrimiçi oyun, kullanıcılarını profilleri tamamladıkları ve iler kigünlerde oynadıkları için ödüllendiriyor.

Arkadaşları davet etmek

Rastgele rakiplerine ek olarak, arkadaşlarınla ​​oynamak ister misin? Arkadaşlarınızın her birini davet ederek ve kimlik kodunuzla onlara katılarak ikinizde hediye alın!

Mağaza

Preway online oyun, güvenli Preway portalı ile kolayca ödeyebileceğiniz sikke ve can satın almak için özel bir mağaza bölümüne sahiptir.

Video reklam sistemi

Preway çevrimiçi oyun, reklamların sık görüntülenmesi için oyun ile ödül arasında yüksek verimli reklamlar yayınlama yeteneğine sahiptir.

Uygulamanın web versiyonu

Uygulamayı kurmanıza gerek kalmadan, uygulamanın web sürümünü en son programlama yöntemiyle (React js) kullanabilirsiniz.

Ödül haritası

Preway çevrimiçi oyun uygulamasında, her 50 adımda mükemmel hediyeler sunan ödül haritası adlı bir menü bulunur.

Skor sistemi

Preway çevrimiçi oyun uygulamasındaki puanlama sistemi, tescilli algoritmalara dayanmaktadır ve kullanıcılar puan toplar ve sonunda seviyelerini yükseltir.

Benzer projeler

© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir