• +90 535 50 77 818
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Android & İOS uygulama tasarımı

özel uygulamalar tasarımı bizim uzmanlık alanımızdır.Projenizi en iyi şekilde hayata geçirmek için en profesyonel programcıları bir araya getirdik.

  • Swash Araba Yıkama Uygulaması

Swash Araba Yıkama Uygulaması

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Swash uygulaması benzersiz göz alıcı grafikleriyle, AKAF tarafından tasarlandı ve uygulandı.

Geleneksel araba yıkama yöntemlerinin modası geçmiş ve yerini çevrimiçi araba yıkama uygulaması almıştır. En uygun fiyata kaliteli araba yıkama hizmeti alabilmeniz için Swash Araba yıkama uygulaması AKAF tarafından tasarlandı.

Bir arabaya bakmak, çalışan insanların her zaman en büyük endişelerinden biridir ve çoğu durumda, şehir trafiğinde kalmak ve uzun araba yıkama kuyrukları bu insanlar için çok fazla rahatsızlığa neden olur, bu nedenle bir araba yıkama uygulaması hayatınızın kolay olmasını sağlayacaktır..

Swash, arabanızı dilediğiniz yerde yıkamayı mümkün kılan şirkettir! Arabanızı susuz yıkamak için yüksek teknolojiye sahipler.

Şimdi siz de diğerleri gibi, yerinde araba yıkama uygulaması ile talep ederek arabanızın temizleme tarzını değiştirebilirsiniz. Çünkü bu sistem hem size hem de doğaya fayda sağlar (Ne yazık ki, arabayı geleneksel yolla yani su ile yıkamak için en az 200 litre su kullanılıyor).

Swash Araba yıkama mobil uygulamasını kullanarak Çevrimiçi araç yıkamayla su tasarrufu yapın ve çevreyi koruyun ! uzmanların tavsiyelerine ve su kıtlığı kriziyle ilgili endişelere göre, su tasarrufu bir zorunluluk haline geldi ve herkes çevre korumada ortak olmak için elinden geleni yapmalı.

Swash Araba Yıkama Uygulamasının Özellikleri Nedir?

uygulaması ile Siparişlerinizi daha iyi organize etmek için yapay zeka kullanıyoruz! Ayrıca müşterilerimize sipariş vermeleri için hangi günün daha iyi olduğunu söylemek için hava tahmini kullanıyoruz! Biz müşterilerimizi hava durumlarından dolayı yaptığımız indirimlerimizden haberdar ediyoruz.

Eğitimli ve seçkin personel ile evde, işte, otoparkta profesyonel bir şekilde 7/24 sizlere hizmet vermeye hazırız.

Swash aplikasyonunu Android / IOS uygulamaları ve hatta telefon numarası üzerinden sipariş vererek mobil araç yıkamanın en uygun fiyatını ödeyebilirsiniz.

Swash Araba Yıkama Uygulaması Müşteri Uygulaması, Personel Uygulaması ve Yönetici kontrol paneline sahiptir.

Swash müşteri uygulaması Siparişlerinizin durumunu kontrol etme, Konumu göstermek için haritada arama yapabilme, Sanal cüzdanınızın bakiyesini artırma, Siparişlerinizde indirim kodunu kullanabilme ve Hesabınıza birden fazla araba  kaydetme gibi önemli özelliklere sahiptir. Ayrıca bu mobil uygulamanın Android ve IOS için 2 ayrı sürümü mevcuttur.

Swash Personel uygulamasında ise Personel, belirli bir siparişin başladığını/bittiğini duyurabilir, konumu yöneticiyle paylaşabilir, yapılacak siparişlerin listesini görebilir, Günün raporunu ve yaptıkları tüm siparişleri görebilirler veya sistemde çevrimiçi veya çevrimdışı olabilir.

Swash mobil uygulaması yönetici kontrol panelinde Dinamik fiyat ve bilgilerle hizmetlerin listesini yönetebilmek, İş günleri ve çalışma saatleri listesini yönetebilmek, Araba markalarının ve modellerinin listesini yönetebilmek, İndirim kodlarını konumlara veya günlere göre yönetebilmek, Harita üzerinde personel takip edebilmek, Kullanıcı cüzdanını artırmak veya azaltabilmek gibi bir çok avantajlara sahiptir.

AKAF olarak Swash mobil uygulamayı yüksek teknolojilerle geliştirdiğimiz için kendimizle gurur duyuyoruz. React JS programlamasını kullanarak Front-End geliştirme, NodeJs kullanarak Back-End geliştirme ExpressJS çerçevesiyle, Native geliştirme kullanarak Android uygulamaları ve Native geliştirme kullanarak IOS uygulamalarını tasarladık.

Swash mobil uygulama araç yıkama online talep servisini henüz akıllı telefonunuza yüklemediyseniz, AKAF Android ve IOS cihazları için hazırladığı 2 ayrı sürümü App Store ve Google play'den indirebilirsiniz. Bir sonraki adımda ilk kaydı yaptıktan sonra ne zaman servise ihtiyacınız olursa, sadece giriş yapın ve kolayca talebinizi kaydedin.


© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir