• +90 212 502 04 75
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Cep hesabım’a benzer uygulama tasarımı

Cep hesabım’a benzer uygulama tasarımı

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Cep hesabım’a uygulama tasarımı AKAF'ın profesyonel ekibinin gerçekleştirebileceği  bir

diğer faaliyettir.AKAF firması bugüne kadar çok başarılı projeler hayata geçirmiştir ve uygulama tasarımı gerçekleştirdiği onlarca hizmetten sadece biridir. Bu şirketin ana faaliyeti Android, iOS ve PWA versiyonu mobil uygulamalar tasarlamaktır.

 Türkiye’nin en büyük mobil operatörlerinden biri, ülkenin tüm bölgelerini kapsayan Turkcell’dir. Abonelerine internet paketi satın alma, fatura ödeme ve diğer öğelerin rahatlığı için Turkcell, aşağıda bazı özelliklerini gözden geçirmek istediğimiz Cep Hesabım  mobil uygulaması adlı bir uygulama yazılımı sağlamıştır.

Bu makale de sizlere Turkcell Cep Hesabım uygulaması hakkında bütün detayları paylaşıyoruz.

Cep Hesabım'ın Güncellenmiş ve gelişmiş tasarımı sayesinde, hattınızı cep telefonunuzdan yönetmek artık çok kolay! Cep Hesabım ile mobil uygulama kolaylığı, İnternetin olduğu her yerde  elinizin altında!

Turkcell Nedir?

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. İstanbul merkezli Türkiye'nin lider cep telefonu operatörüdür. Şirketin 30 Eylül 2011 itibarıyla 34,4 milyon abonesi bulunmaktadır. 2015 yılında şirketin abone sayısı 68,9 milyona yükselirken, dokuz ülkede en büyük hissedar% 51 sahiplik ile Telia Finland Oyj olmuştur.

Turkcell, hisselerinin 11 Temmuz 2000'den bu yana İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem gördüğü New York Borsası'na kote olan ilk Türk şirketidir. Turkcell, uluslararası alanda da GSM hizmeti vermektedir.

Cep Hesabım Uygulaması Nedir?

Cep Hesabım uygulaması ile faturasız veya faturalı hattınızı, dilediğiniz gibi ihtiyaçlarınıza göre biçimlendire bilirsiniz. Cep Hesabım mobil uygulamasını telefonunuza yükleyerek güncel ve geçmiş fatura detaylarınızı görüp, fatura ödemelerinizi birkaç saniye içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Kontör yükleme yapabilir, İnternet paketi satın alma gibi işlemlerinizi güvenli bir sekilde gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Cep Hesabım mobil uygulamasında Limit işlemlerinizi ve diğer hat ayarlarınızı gerçekleştirebilir, hatta yurt dışında kullanımı, kullandığınız servislerle ilgili seçenekleri  bile belirleyebilirsiniz.

Ayrıca, paketlerinize göz atarak istediğiniz anda satın alma imkanınız var. Aynı zamanda ”Ayarlarım” kısmında hat ayarlarınıza ulaşabilir, servislerle ilgili ayarları belirleyebilirsiniz.

Cep Hesabım uygulaması üzerinden Sarı Sandık puanlarınızı görüp, puanlarınızla  onlarca hediye arasından dilediğiniz hediyeyi seçebilirsiniz.

Cep Hesabım Uygulaması’nın Özellikleri Nedir?

Bu uygulama, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu hizmetlerin çoğunu sağlama yeteneğine sahip en kullanışlı uygulamalardan biridir. Cep Hesabım mobil uygulamasını akıllı telefonlarınızda  Apple Store, Google Play Store'dan ücretsiz indirebilirsiniz. bu aplikasyon üzerinden Yurt içindeki kullanımlarınızda aktif internet paketiniz varsa, paket kotanızdan düşmez, Paketiniz olmasa bile, Türkiye ve Yurt dışındayken sadece uygulama üzerinden kullandığınız internet için ücret ödemezsiniz

Cep Hesabım Mobil uygulamasında “Tüm etkinliklerin geçmişini görüntüleyin” bölümünde kullanıcılar fatura ödeme kayıtlarını görüntüleyebileceği gibi internet plan ve paket satın alabilirler.

Şimdi Cep Hesabım mobil uygulamasına nasıl ulaşabilirim soruyorsanız, Cep Hesabım mobil aplikasyonunu ücretsiz olarak Android ve IOS cihazlarda, App store ve Google play üzerinden indirdikten sonra, telefonunuza  yükleyip  şifrenizi almalısınız. Artık ondan sonra numaranız ve süper şifrenizi kullanarak sorunsuz giriş yapabilirsiniz. Olurda Turkcell şifrenizi bilmiyor ya da unuttuysaniz 8780’e SIFRE yazıp göndererek yeni şifre alabilir ve kullanabilirsiniz. Cep Hesabım uygulamasıyla paketinizi takip edip, yeni paket alımı yapabilirsiniz. Ayrıca Cep Hesabım uygulaması sayesinde yeni kampanya ve Özel fırsatlardan  herkesten önce haberdar olursunuz.

AKAF'tan Cep hesabım’a benzer  bir mobil uygulama tasarımı.14 yaşındaki AKAF olarak Cep hesabım mobil uygulamasının özelliklerini analiz edebiliyor, kişiselleştirme için ihtiyaç duyduğunuz öğeleri tasarlayıp, size en iyi kaliteyi sunabiliriz. daha fazla bilgi için AKAF web sitesinde yer alan iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

AKAF Firmasının Cep Hesabım ile hiçbir bağlantısı yoktur ve hiçbir üretim veya uygulama aşaması AKAF firmasına ait değildir.


© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir