• +90 212 502 04 75
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Android & İOS uygulama tasarımı

özel uygulamalar tasarımı bizim uzmanlık alanımızdır.Projenizi en iyi şekilde hayata geçirmek için en profesyonel programcıları bir araya getirdik.

  • BiSU’ya benzer uygulama tasarımı

BiSU’ya benzer uygulama tasarımı

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

BiSU’ya benzer uygulama tasarımı AKAF'ın profesyonel ekibinin gerçekleştirebileceği  bir diğer faaliyettir.AKAF firması bugüne kadar çok başarılı projeler hayata geçirmiştir ve uygulama tasarımı gerçekleştirdiği onlarca hizmetten sadece biridir. Bu şirketin ana faaliyeti Android, iOS ve PWA versiyonu mobil uygulamalar tasarlamaktır.

Dijital dünya ve uygulamalar, her gün hayatlarımızı  daha da kolaylaştırırıyor ve yeni fikirlerin ortaya çıkmasını sağlıyor. BiSU da bu gelişmelerin yeni  bir halkası olarak kullanıcılara hazırlanmış., BiSU akıllı telefon uygulaması ile tek tuşla su siparişi vermeye yarar.

BiSU Nedir?

Online su sipariş sistemi olan BiSU adlı mobil uygulaması, İstanbul’da ayda 12 milyon adet gibi su şişesi satmakta ve su ihtiyacları karşılamaktadır. damacana suda randevulu dönem, Ergin Üner ve Ozan Alptekin adlı iki girişimcinin damacana su sektörüyle ilgili fark ettikleri bazı sorunlarıyla başladı.

Ergin Üner, BiSU mobil uygulamasıyla ilgili şu bilgileri verdi: “Türkiye’de herkesi, her zaman ve her yerde ilgilendiren, gündelik bir ihtiyaçtan yola çıkıyor. Yani su ihtiyacından. Proje kullanıcının farklı markalar arasından seçim yapıp, tek tuşla 1-2 saniye içinde su siparişi verebilmesini sağlıyor. Yoğun şehir temposunda, su siparişi vermek çoğu zaman unutulan, unutulmak istenen, üşenilen veya zamanlama sorunları yaratan bir konu. Tüketicinin, abone olduğu marka dışındaki hiçbir markanın fiyatları ve kampanyaları hakkında haberdar olmaması da bir diğer problem. BiSU, bu iki soruna çözüm getiriyor.”

BiSU’da şimdilik Pınar, Erikli, Nestle, Hayat Su, Gümüş Su, Sırma, Damla, Taşdelen ve Pürsu gibi En çok bilinen 20 farklı su markası sistemde  ve satışa sunuluyor.

BiSU’nın Özellikleri Nedir?

BiSU mobil uygulaması sayesinde çevrendeki açık su bayilerini ve fiyatlarını görebilir, kendine en uygun markayı seçebilir, siparişini tek tuşla verebilirsin.  Bir kere Uygulamaya izni verdiğin takdirde ilçe ve semt bilgilerin otomatik olarak görünecek ve bölgendeki bütün su markaları ve fiyatlarını sana gösterecektir. Ayrıca BiSU ile teslimat zamanını da kendine göre ayarlayabilirsin.

Artık Bütün bayiler kapanmış olsada. Sucu, teslimat süresini aksatabilir veya sen evden çoktan ayrılmış olsan bile, hiç sorun değil! BiSU sayesinde  teslimat zamanını dilediğin gibi ayarlayıp başka işlerine devam edebilirsin. Bu Uygulama da , mevcut aboneliğinizin yanı sıra diğer markaların fırsatlarını da görüp, değerlendirme imkanı buluyorsunuz.  

BiSU  mobil uygulaması’nın diğer özelliklerinden Kapıda ödeme dışında, kredi karti, BKM Express ve Hopi Paracık'larla da ödeyebilmek.

Ayrıca BİSU, su siparişi hizmetinden hiçbir ek bedel ya da komisyon almaz ve Uygulamayı ücretsiz olarak  marketlerden indirebilirsin.

 BiSU’nın geleceğe dair hedefleri:

Su siparişi  mobil uygulaması BiSU’dan online market servisi: Bi’market!

BiSU, Bi’market çözümü ile  sahip olduğu binlerce kullanıcıya market ürünlerini sunmayı hedefliyor.

Paylaşılan bilgilere göre ise yeni bir pazara giriş yapan BiSU, bir kaç gün önce deneysel olarak online market ürünlerini kullanıcıları ile buluşturdu. BiSU,yaklaşık 200 bin haneye, 30’dan fazla su markasının sipariş iletimine aracılık ediyor.

BİSU Şimdilik  İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Antalya, Afyonkarahisar ve27 şehirde daha hizmet verdiği halde, kendini daha da geliştirmeye çalışıp, Türkiyenin bütün illerinde  satış yapmayı planlıyor.

 BiSU’ya Nasıl Ulaşabilirim?

Akıllı telefonunuz sayesinde damacana su sipariş etmenize olanak tanıyan BiSU  mobil uygulamasını, IOS ve Android cihazlarınıza Appstore ve Google play’den indirdikten sonra, GSM numaranızı girmeniz yeterli. sonrasında uygulamayı  rahatlıkla kullanmaya başlayıp, kolaylıkla su siparişi verebilirsiniz.

BiSU mobil uygulamasını indirdikten sonra, bayi kayıtlı cep telefonu numaranızı tanıyor. sistem kaç saniye içinde aboneliğinizi gösterip ilk adımda bile işinizi kolaylaştırıyor. Ondan sonra istediğiniz her an Listede bulunan markalardan birini seçip, hızlı bir şekilde dilediğiniz saat için sipariş verebiliyorsunuz.

AKAF'tan BiSU’ya benzer  bir mobil uygulama tasarımı.14 yaşındaki AKAF olarak BiSU mobil uygulamasının özelliklerini analiz edebiliyor, kişiselleştirme için ihtiyaç duyduğunuz öğeleri tasarlayıp, daha fazla bilgi için size en iyi kaliteyi sunabiliriz. daha fazla bilgi için AKAF web sitesinde yer alan iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AKAF Firmasının BiSU ile hiçbir bağlantısı yoktur ve hiçbir üretim veya uygulama aşaması AKAF firmasına ait değildir.


© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir