• +90 541 527 2235
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Android & İOS uygulama tasarımı

özel uygulamalar tasarımı bizim uzmanlık alanımızdır.Projenizi en iyi şekilde hayata geçirmek için en profesyonel programcıları bir araya getirdik.

  • İran'da Bilgi yarışma uygulaması

İran'da Bilgi yarışma uygulaması

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

SnapQ ve HQ Trivia'nın benzersiz bir rakibi olan göz alıcı grafiklere sahip Preway uygulaması, AKAF tarafından tasarlandı ve uygulandı.

Bütün  Android ve İOS mobil cihazlarda oynanabilen Preway de Çeşitli yarışmalara ve oyunlara katılabilir ve ödüller kazanabilirsin.

Preway oyun uygulamasında, her 50 adımda mükemmel hediyeler sunan ödül haritası adlı bir menü bulunur. Profesyonel bir hediye sistemine sahip olan bu oyun, kullanıcılarını profilleri tamamladıkları ve ileriki günlerde oynadıkları için ödüllendirir.

Akıllı telefon uygulamasi Preway, ekstra canlar, iki seçeneğin ortadan kaldırılması, silgi ve canlı oyunun iki bölümünde insanların tepkisi ve günlük meydan okuma gibi her türlü güçlendirmeyi içerir.Tek kişi oynamak yerine arkadaşlarınızla oynamanız çok daha eğlenceli olabilir. Oyundan ayrılırsanız kalan sorulardan geri dönüp devam edebilirsiniz!

Preway'de çeşitli yarışmalara ve oyunlara katılabilir ve ödüller kazanabilirsiniz. Preway'deki katılımcı sayısı sınırsızdır ve oynamak için yalnızca bir cep telefonuna ihtiyacınız vardır

 Her gece saat sekizde üç seçmeli soru canlı olarak yayınlanıyor. Canlı yayın oyun soruları,bir sunucu ile yada sonucusuz yayınlanıyor; on iki soruyu da doğru yanıtlarsanız, kazanan larımızdan biri olursunuz! umutsyzluğa kapılmayın, iyi bir fikir bulduk, power-up'ları kullanabilir ve bir şekilde kazanabilirsiniz. Ancak son soru da, power-up'ları kullanamayacaksınız.

Bu harika uygulamada bir de Günlük mucadele var!

Bu bölümü süresiz olarak kullanabilirsiniz. Her mücadelede on soru vardır ve her sorunun on puanı vardır, ancak yanlış yanıtın olumsuz noktaları yoktur. Katsayı denen önemli bir şey olduğunu unutuyordum, katsayıyı satın alırsanız puanınızı katlayabilirsiniz ama on sorunun hepsini doğru cevaplarsanız doğru cevap puanınız ücretsiz ikiye katlanacaktır.

Bir de yetmezmiş gibi preway ligi var!

Ligimiz haftalık ve yıllık bazda mevcuttur ve birinciden onuncu sıraya kadar özel ödüller vardır. Yüzlerce şaşırtıcı ve çekici ödüllerle sizinleyiz. Bu arada bu puanlar seviyenizi artırıp ve daha büyük ödüller kazanmanızı sağlayabilir.

Eğer Android ve İOS cihazlarınızda onlarca uygulama ve oyun size yoruyorsa hiç dert etmeyin! Biz AKAF’ta size bu uygulamanın web versiyonunu da hazırladık. Uygulamayı kurmanıza gerek kalmadan, uygulamanın web versiyonunu en son programlama yöntemiyle (React js) kullanabilirsiniz.


© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir