• +90 535 50 77 818
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Swash uygulama tasarımı

Swash, çevrimiçi hizmetler alanında en güçlü çevrimiçi araç yıkama yazılımı olan AKAF tarafından tasarlandı ve uygulandı

Swash uygulamasının özellikleri

Akıllı indirim sistemi

Araç yıkama işlemlerinin yüksek maliyeti nedeniyle, sistem akıllıca özel saatlerde indirimler sunar ve sonuç olarak taşıma işlemi minimum maliyetle yapılır.

Seri indirim sistemi

İndirim kuponlarının yanı sıra Swash uygulaması, büyük kurum ve kuruluşlar için seri indirim sistemi sağlama özelliğine sahiptir. Tüm indirimlerin belirli bir başlangıç, son kullanma tarihi ve numarası vardır.

Lokasyon bazlı indirim sistemi

Swash, özel olarak belirlenmiş alanlarda bölgesel indirim kodları sunmaya hazır.

Personel uygulaması

Swash personel uygulaması, müşterilerin uygulaması ile tanımlanabilen ve yorumlanabilen tüm onay ve araba yıkama adımlarını sağlamak için mobil elçilerimize sunulmaktadır.

Uzaktan araç yıkamaya imkanı

Bu uygulamanın amaçlarından biri zamandan tasarruf etmektir, bu da siz değerli müşterilerimize çevrimdışı servis imkanına sahip olmayı mümkün kılmaktadır.

Hizmet kapsamını belirleyebilme

Servis sistemini kolaylaştırmak için haritada gezinme ve bağlanma özelliği ile Swash, farklı alanlarda bir dizi hizmete sahiptir.

Farklı şehirler için temsil sistemi

Araç yıkama hizmetlerini hızlandırmak için oto yıkama uygulaması faaliyet alanlarına yönelik çeşitli acentelere sahiptir.

Raporlar, puanlama ve destek sistemi

Siz değerli müşterilerimizin güven ve haklarına saygı duymak, hizmet sistemini iyileştirmek için Swash, siz değerli kullanıcıların tüm şikayet ve yorumlarını kayıt altına alır ve en kısa sürede işleme alır.

Benzer projeler

© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir