• +90 535 50 77 818
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Arak ikiz kuleler satış portalı

AKAF ekibi tarafından 2012 yılında site tasarımı ve özel satış yazılımı için hayata geçirilen Markazi ilindeki en yüksek konut ikiz kulesi ve bugün bu projeye destek sunmaktan gurur duyuyoruz.

Arak ikiz kuleler web sitesinin özellikleri

Özel grafikler

Bu proje için özel bir kullanıcı arayüzü ve grafikler oluşturmak, çevrimiçi satışların artmasına ve 2011’de geniş çapta kullanılmasına neden oldu.

Satış beyannamelerinin üretimi

Bu portal ile satış beyannamesi üretimi tamamen otomatik olarak yapılır, böylece ön ödeme tutarı yatırıldıktan sonra kullanıcı satış beyannamesi taslağını indirip, okuyabilir. 

Online rezarvasyon

Bu sistem otel rezervasyon yazılımına veya diğer rezervasyon yazılımlarına benzer şekilde çalışır ve tutarı ödemek ve satın alma işlemini tamamlamak için rezervasyonu sınırlı bir süre saklayacaktır.

Kullanıcıları bilgilendirmek

Kullanıcılar konut satın almak için her detaydan bilgilendirecekler. Çok basit bir kullanıcı arayüzü ile profesyonel  bir  şekilde tüm bilgilendirilicekler.

Satış desteği

2011'den beri güvenlik desteği - ve Arak projesinin internet portalının güncellenmesi, AKAF firmasının onurlarından biridir.

Pazarlama kampanyası

İnternet pazarlama sisteminin nasıl çalıştığı, kullanıcının IP'sine ve giriş bağlantısına bağlı olarak, kullanıcının tanımlayıcısını otomatik olarak tanımasıdır. Ve kategori ve komisyon altındaki müşteri ile ilgili öğeler bu kullanıcıyı içerir.

Benzer projeler

© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir