طراحی پورتال های تحت وب

اپلیکیشن نویساز وب سایت جدید ما دیدن فرمایید. اپلیکیشن نویس یا موضوع طراحی پورتال های مدیریتی قعالیت می کند و انواع نرم افزار های احتصاصی و مدیریتی از جمله نرم افزار های CRM و یا نرم افزار مدیریت منابع انسانی و یا نرم افزار مدیریت فرآيند کسب و کار و .... مخصوص سازمان شما تولید می نماید.

حتما واقف هستید برای پیاده سازی نرم افزار های اختصاصی همچون نرم افزار های مدیریت فرآیند کسب و کار نیاز می باشد.از تمام ابزار های بروز فناوری اطلاعات استفاده نماییم. در اپلیکیشن نویس خدمات کاملی از جمله ساخت نرم افزار اندروید ، ساخت نرم افزار اپل، انتقال دیتا از طریق سیستم پیامک ، طراحی پورتال های تحت وب  و ....بصورت هماهنگ و با یک قرارداد انجام می شود.

وب سایت اپلیکیشن نویس

 

طراحی خشکشویی آنلاین

طراحی اپلیکیشن واش ماش و یا طراحی اپلیکیشن زود شور و یا مشابه خشکشویی آنلاین در تخصص ما می باشد. 

شرکت آکاف که آدرس سایت جدیدش در بالا اشاره شده است پروسعت ترین اپلیکیشن تاکسی یاب فارسی زیان را با پوشش ۱۵ استان کشور و دو کشور همسایه تاکسی یاب افغانستان و عراق را در سال ۱۳۹۵ تولید و به بهرهبرداری رسانیده است.  اپلیکیشن های مشابه این فرآیند در دستور کار سال ۱۳۹۶ بوده است و اپلیکیشن استارت واش از جمله اپلیکیشن های نوشته شده توسط تیم برنامه نویسی موبایل آکاف می باشد. 

برای مشاهده نمونه کار های شرکت آکاف اینجا را کلیک فرمایید. اپلیکیشن های مشابه نیز همانند اپلیکیشن فروش میوه ، اپلیکیشن فروش سیگار و یا اپلیکیشن مشابه زودفود از جمله کار های مشابه با این نرم افزار می باشد که آنالیز کامل آن توسط  تیم آکاف انجام شده است.

برنامه نویسی موبایل اپلیکیشن در شرکت آکاف بصورت کاملا NATIVE نوشته می شود و سمت پورتال مدیریت از استاندارد جهانی YII با معماری MVC از بیس نوشته می شود.

جهت سفارش با شماره ۲۲۸۹۷۹۲۴ تماس حاصل فرمایید.  

تماس با ما

با ما تماس بگیرید تا بتوانیم بیشتر در مورد درخواست شما بدانیم. و بهترین پیشنهاد را برای کسب و کار شما تهیه نماییم.

  • تلفکس:   22897924 21 98+  (ساعت کاری شرکت 9 الی 17)

ارتباط با ما

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.