طراحی پورتال های تحت وب

اپلیکیشن نویساز وب سایت جدید ما دیدن فرمایید. اپلیکیشن نویس یا موضوع طراحی پورتال های مدیریتی قعالیت می کند و انواع نرم افزار های احتصاصی و مدیریتی از جمله نرم افزار های CRM و یا نرم افزار مدیریت منابع انسانی و یا نرم افزار مدیریت فرآيند کسب و کار و .... مخصوص سازمان شما تولید می نماید.

حتما واقف هستید برای پیاده سازی نرم افزار های اختصاصی همچون نرم افزار های مدیریت فرآیند کسب و کار نیاز می باشد.از تمام ابزار های بروز فناوری اطلاعات استفاده نماییم. در اپلیکیشن نویس خدمات کاملی از جمله ساخت نرم افزار اندروید ، ساخت نرم افزار اپل، انتقال دیتا از طریق سیستم پیامک ، طراحی پورتال های تحت وب  و ....بصورت هماهنگ و با یک قرارداد انجام می شود.

وب سایت اپلیکیشن نویس

 

مشابه اکسین چنل

من ! 

مدير در يك شركت برنامه نويسي اندرويد مي خواهم تجربه خودم رو از كار با اپليكيشن اكسين چنل با شما در ارتباط بگذارم.

من در بالاترين سطح اموزشي اين نرم افزار يعني b1 ثبت نام كردم و فكر مي كنم براي سطح مديران تحصيل كرده و ٣٠ تا ٤٠ ساله حداقل ترين سطح اموزشي زبان انگليسي حساب ميشه ، چون واقعا مطالب اموزشي راحتي دارد. و بيشتر شما را درگير اموزش زبان مي كند تا اينكه بخواهد واقعا اموزش خاص و سختي به شما منتقل كند 

من در ٢١ آذر ماه ثبت نام كردم و يه تخفيف ٢٠ هزارتوماني بابت روز دانش اموز در ابان به من اختصاص داده شد تا بتوانم با مبلغ ٥٠ هزار تونان ثبت نام كنم.

هزينه ثبت نام در اكسن چنل : 49900 تومان 

فقط اطلاعات مربوط به هفته جاري را مي توانيد ببينيد و اطلاعات هفته هاي گذشته از جمله فيلم ها بصورت اتوماتيك حذف مي شوند 

امكان خريد يك اكانت و استفاده بر روي هر دو تا گوشي شما موجود نيست !!!

نسخه اندرويد كه من نصب كرده بودم به شدت كرش داشت و شديدا دچار مشكل مي شد كه همين مسئله كمي ازار دهنده بود

يكي از مسائل جالبي كه ديدم و خيلي هم كار خوبي بود سيستم پشتيبانيشون بود كه از لينك چت تلگرام استفاده شده بود البته با توجه به اينكه ساعت ١٢ نيمه شب داشتم تست مي كردم هيچ كس پاسخگو نبود و احتمالا فردا صبح پاسخ پي ام هاي من داده مي شود

توجه داشته باشيد كه هفته جاري را مي توانيد يك روزه به پايان برسانيد ولي براي مشاهده اطلاعات هفته بعد بايد تا پايان هفته جاري صبر داشته باشيد

هر روز هفته از سه بخش تشكيل شده ( اماده سازي - اموزش - تمرين )

قسمت اماده سازي و اموزش شامل يك عدد فيلم هستند و قسمت تمرين قابليت پخش تلفظ چند عبارت را دارد 

واقعيت اينه كه همه اين فيلم ها و اين محتوي و حتي بهتر از اينها بصورت رايگان در يوتوب موجود مي باشد اما شايد بزرگترين مزيت اين نرم افزار براي افراد كاملا اماتور و تنبل باشد كه محتوي خيلي سطح پايين را بصورت زمانبندي شده مدام به شما ياداوري مي كند و شما را وادار و درگير اموزش زبان مي كند .

در كل اين اپليكيشن زياد مورد استفاده من قرار نگرفت و خبري از بزرگتمايي هاي تبليغاتي كانال هاي ماهواره اي نبود و متاسفانه نصب و خريد كردن از اين اپليكيشن رو نمي تونم به كسي پيشنهاد كنم.

اما اين يك اغاز راه است براي كساني كه مي توانند كسب و كار مشابه اي اغاز نمايند و اپليكيشني مشابه با محتوي بسيار مفيد تر عرضه نمايند.

فرهنگ سازی گسترده ای انجام شده است و الان همگان بر این باور رسیده اند که با استفاده از نرم افزار گوشی همراه نیز می توان آموزش دید !‌حالا نوبت به این رسیده یک گروه جدید اپلیکیشنی با محتوی تولید نماید و بازار را از آن خود نماید . 

جهت طراحی اپلیکیشن مشابه اکسین چنل با ما تماس بگیرید : ۲۲۸۹۷۹۲۴

تماس با ما

با ما تماس بگیرید تا بتوانیم بیشتر در مورد درخواست شما بدانیم. و بهترین پیشنهاد را برای کسب و کار شما تهیه نماییم.

  • تلفکس:   22897924 21 98+  (ساعت کاری شرکت 9 الی 17)

ارتباط با ما

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.