طراحی پورتال های تحت وب

اپلیکیشن نویساز وب سایت جدید ما دیدن فرمایید. اپلیکیشن نویس یا موضوع طراحی پورتال های مدیریتی قعالیت می کند و انواع نرم افزار های احتصاصی و مدیریتی از جمله نرم افزار های CRM و یا نرم افزار مدیریت منابع انسانی و یا نرم افزار مدیریت فرآيند کسب و کار و .... مخصوص سازمان شما تولید می نماید.

حتما واقف هستید برای پیاده سازی نرم افزار های اختصاصی همچون نرم افزار های مدیریت فرآیند کسب و کار نیاز می باشد.از تمام ابزار های بروز فناوری اطلاعات استفاده نماییم. در اپلیکیشن نویس خدمات کاملی از جمله ساخت نرم افزار اندروید ، ساخت نرم افزار اپل، انتقال دیتا از طریق سیستم پیامک ، طراحی پورتال های تحت وب  و ....بصورت هماهنگ و با یک قرارداد انجام می شود.

وب سایت اپلیکیشن نویس

 

اپلیکیشن رستوران

همکاران ما در وب سایت اپلیکیشن نویس دست به اقدام جدیدی برای رستوران ها زده اند ! سفارش اپلیکیشن رستوران خود را با اقساط چندین ساله سفارش دهید ! و هر زمان ناراضی بودید بصورت یکطرفه قرارداد را فسخ نمایید! بله درست متوجه شدید این اپلیکیشن سفارش آنلاین رستوران بصورت اختصاصی مربوط به مجموعه شما نوشته می شود و در اختیار شما قرار می گیرد! سپس با اقساط ماهیانه هزینه اپلیکیشن را تا زمانی که از آن رضایت دارید پرداخت نمایید.

دوستان حرفه ای ما در اپلیکیشن نویس دارای نمونه کار های مشابه بسیاری می باشند که با بازدید از آنان شما هم اطمینان کامل بدست خواهید آورد.

برای مشاهده وب سایت اپلیکیشن نویس کلیک فرمایید.

 

تماس با ما

با ما تماس بگیرید تا بتوانیم بیشتر در مورد درخواست شما بدانیم. و بهترین پیشنهاد را برای کسب و کار شما تهیه نماییم.

  • تلفکس:   22897924 21 98+  (ساعت کاری شرکت 9 الی 17)

ارتباط با ما

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.