طراحی پورتال های تحت وب

اپلیکیشن نویساز وب سایت جدید ما دیدن فرمایید. اپلیکیشن نویس یا موضوع طراحی پورتال های مدیریتی قعالیت می کند و انواع نرم افزار های احتصاصی و مدیریتی از جمله نرم افزار های CRM و یا نرم افزار مدیریت منابع انسانی و یا نرم افزار مدیریت فرآيند کسب و کار و .... مخصوص سازمان شما تولید می نماید.

حتما واقف هستید برای پیاده سازی نرم افزار های اختصاصی همچون نرم افزار های مدیریت فرآیند کسب و کار نیاز می باشد.از تمام ابزار های بروز فناوری اطلاعات استفاده نماییم. در اپلیکیشن نویس خدمات کاملی از جمله ساخت نرم افزار اندروید ، ساخت نرم افزار اپل، انتقال دیتا از طریق سیستم پیامک ، طراحی پورتال های تحت وب  و ....بصورت هماهنگ و با یک قرارداد انجام می شود.

وب سایت اپلیکیشن نویس

 

اسنپ

تیم اپلیکیشن نویس آماده اجرای پروژه های نرم افزار مشابه اسنپ می باشد. پروژه اسنپ که برگرفته از پروژه موفق اوبر می باشد در ایران کاملا شکل کرفته است و هنوز جای کار بسیار و توسعه بسیار زیادی نیاز دارد که ما امادگی پیاده سازی این پروژه را برای کسب و کار شما داریم . اپلیکیشن ایرانی اسنپ که دقیقا و دقیقا کپی اپلیکیشن اوبر آمریکایی پیاده سازی شده است یکی از اپلیکیشن های خیلی موفق و درآمد ساز در کسب و کار های اپلیکیشنی ایران بوده است.

همانطور که در فیلم زیر مشاهده می فرمایید نحوه کار با این نرم افزار در ویدئو برگرفته شده از سایت یوتوپ مشخص است و کاملا نیاز های بسیار بیشتری حس می شود که قابل پیاده سازی در ایران می باشد. 

این نرم افزار جهت سفارش تاکسی و دریافت خدمات حمل نقل با سریعترین و دقیق ترین برآورد هزینه تاکسی می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت اندروید نویس مراجعه فرمایید

سفارش برنامه نویسی اندروید : ۲۲۸۹۷۹۲۴

تماس با ما

با ما تماس بگیرید تا بتوانیم بیشتر در مورد درخواست شما بدانیم. و بهترین پیشنهاد را برای کسب و کار شما تهیه نماییم.

  • تلفکس:   22897924 21 98+  (ساعت کاری شرکت 9 الی 17)

ارتباط با ما

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.