طراحی پورتال های تحت وب

اپلیکیشن نویساز وب سایت جدید ما دیدن فرمایید. اپلیکیشن نویس یا موضوع طراحی پورتال های مدیریتی قعالیت می کند و انواع نرم افزار های احتصاصی و مدیریتی از جمله نرم افزار های CRM و یا نرم افزار مدیریت منابع انسانی و یا نرم افزار مدیریت فرآيند کسب و کار و .... مخصوص سازمان شما تولید می نماید.

حتما واقف هستید برای پیاده سازی نرم افزار های اختصاصی همچون نرم افزار های مدیریت فرآیند کسب و کار نیاز می باشد.از تمام ابزار های بروز فناوری اطلاعات استفاده نماییم. در اپلیکیشن نویس خدمات کاملی از جمله ساخت نرم افزار اندروید ، ساخت نرم افزار اپل، انتقال دیتا از طریق سیستم پیامک ، طراحی پورتال های تحت وب  و ....بصورت هماهنگ و با یک قرارداد انجام می شود.

وب سایت اپلیکیشن نویس

 

نکات مهم تولید سیستم مدیریت فرایند کسب وکار

 

BPM: پل ارتباطی از جنس IT در نبض کسب و کار شما

بسیاری از فرآیند های کسب و کار شما قابل فرموله شدن توسط مشاوران BPMS می باشد. و برنامه نویسان حرفه ای می توانند این فرمول های کسب و کار را به کد های برنامه نویسی تبدیل کنند.

متاسفانه، اکثر اوقات فرآیند بصورت کامل فرموله نمی شود و این باعث خواهد شد نرم افزار BPMS کامل نباشد. تولید فرآیند کسب و کار باید توسط یک کار گروهی متشکل از مشاور BMPS ، صاحبان کسب و کار ، کاربران آینده نرم افزار و توسعه دهنده نرم افزار انجام گردد. تا بتوان تمام جوانب ای فرآيند را بررسی و پوشش داد.

BPMS یک راه حل دنیای فناوری اطلاعات برای کسب و کار شما می باشد. مشاوران IT شما برای اجرایی سازی یک نرم افزار مدیریت فرآيند کسب و کار قدرتمند از هر ابزاری استفاده خواهند کرد تا نیاز کسب و کار شما را فراهم آورند. به خاطر داشته باشید موفقیت ارتباط بین کسب و کار و فناوری اطلاعات یکی از مهمترین عامل های کلیدی افزایش بهره وری و بهبود رقابت پذیری می باشد.

 

ما در حال توسعه و اجرای نرم افزار BPM به مدت ۶ سال و بیش تر از این زمان هستیم. اولین پروژه تجاری شرکت آکاف که بر روی سیستم فرآیند کسب و کار انجام گردید مربوط به پروژه کرانه کیش شرکت بساک می باشد. ما چهار معیار اصلی در نظر گرفته ایم که از اصلی ترین نقاط تولید یک نرم افزار مدیریت فرآیند کسب و کار می باشد. در ادامه فقط به عناوین اشاره خواهیم کرد و بزودی مشروح این موارد نیز منتشر خواهند شد.

 

ایفای نقش کاربران

بدون تردید مهم ترین عامل برای کاربردی شدن این سیستم چیزی جز ایفای نقش به موقع کاربران نیست.

انعطاف پذیری

آنالیز سیستم مدیریت فرآیند کسب و کار نمی تواند ثابت در نظر گرفته شده باشد و سیستم باید قالبیت انعطاف پذیری و توسعه را توسط تیم برنامه نویسان داشته باشد.

مانیتورینگ به موقع

بعد از تولید نرم افزار و تحویل آن به اوپراتور ها باید رفتار آنان تعقیب و بررسی شود.

چابکی

میزان فعالیت و چابکی مدیران و کاربران سیستم در بهینه سازی الگوریتم کسب وکار و همچنین هر چه سرعت بالاتری در این قسمت داشته باشند نرم افزار خود را چابک تر خواهند نمود

 

تماس با ما

با ما تماس بگیرید تا بتوانیم بیشتر در مورد درخواست شما بدانیم. و بهترین پیشنهاد را برای کسب و کار شما تهیه نماییم.

  • تلفکس:   22897924 21 98+  (ساعت کاری شرکت 9 الی 17)

ارتباط با ما

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.