طراحی پورتال های تحت وب

اپلیکیشن نویساز وب سایت جدید ما دیدن فرمایید. اپلیکیشن نویس یا موضوع طراحی پورتال های مدیریتی قعالیت می کند و انواع نرم افزار های احتصاصی و مدیریتی از جمله نرم افزار های CRM و یا نرم افزار مدیریت منابع انسانی و یا نرم افزار مدیریت فرآيند کسب و کار و .... مخصوص سازمان شما تولید می نماید.

حتما واقف هستید برای پیاده سازی نرم افزار های اختصاصی همچون نرم افزار های مدیریت فرآیند کسب و کار نیاز می باشد.از تمام ابزار های بروز فناوری اطلاعات استفاده نماییم. در اپلیکیشن نویس خدمات کاملی از جمله ساخت نرم افزار اندروید ، ساخت نرم افزار اپل، انتقال دیتا از طریق سیستم پیامک ، طراحی پورتال های تحت وب  و ....بصورت هماهنگ و با یک قرارداد انجام می شود.

وب سایت اپلیکیشن نویس

 

مدیریت فرآيند کسب و کار

bpms و یا همان سیستم مدیریت فرآیند کسب و کار یکی از بروز ترین ابزار های مدیریتی کارخانجات و شرکت های  مدرن کشور هست. مدیریت کسب و کار مخصوص به شرکت های بزرگ و کارخانجات بزرگ نیست و تمامی کسب و کار ها نیاز به مدیریت فرآیند کسب و کار دارند. بدون تعریف فرآیند های کسب و کار حرکت شرکت در تاریکی می باشد. و اما از انجا که تعریف عمومی و استاندارد جهانی برای کلیه کسب و کار ها امکان پذیر نمی باشد. بهترین راه برای رسیدن به این ابزار مدیریت تولید و ساخت نرم افزار مدیریت فرآیند کسب و کار اختصاصی می باشد.

فرآیند کسب و کار خود را برای ما تعریف نمایید و در جلسات آنالیز با حضور مدیران ارشد و میانی سعی بر این خواهیم داشت فرآیند را مجدد مرور نماییم و امور مربوط به بهینه سازی فرآیند کسب و کار را در دستور کار قرار دهیم. تجربه تیم bpms آکاف  در خدمت شماست. نرم افزار های ساده BPMS به تنهایی کابردی نخواهند شد و نیاز می باشد ساخت اپلیکیشن موبایل ها نیز به کمک پیاده سازی این فرآیند بیایند. طراحی نرم افزار موبایل  اندروید و اپل توسط تیم آکاف انجام می پذیرد و کلیه وب سرویس های لازم را از آکاف بخواهید.

آکاف برای اولین بار در کشور تولید نرم افزار BPMS متصل به نرم افزار های حسابداری را در دستور کار خود قرار داد. و امروز با افتخار همچنان تنها شرکت ایرانی می باشد که نرم افزار BPMS و حسابداری آکاف را در اختیار دارد.

تماس با ما

با ما تماس بگیرید تا بتوانیم بیشتر در مورد درخواست شما بدانیم. و بهترین پیشنهاد را برای کسب و کار شما تهیه نماییم.

  • تلفکس:   22897924 21 98+  (ساعت کاری شرکت 9 الی 17)

ارتباط با ما

ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.